Ağrısız Piercing ve Kulak Delme


Ağrısız Piercing ve Kulak Deldirme
Kulak deldirme küpe takmak amacı ile kulak memesinin delinmesi işlemi olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde hem erkekler hem de kadınlar arasında popüler bir uygulama olan kulak deldirme, pek çok işletme tarafından aktif şekilde sunulmaktadır. Kulak deldirme ya da vücudun çeşitli yerlerine piercing yaptırmak her ne kadar küçük ve zararsız işlemler olarak görülse de mutlaka ne yaptığını bilen kişiler tarafından yapılması gerektiğini söylemek gerekir. Biz evde sağlık hizmetleri olarak hastalarımıza güvenli, sterilize şartlarına uyan acısız ve ağrısız bir şekilde bu hizmeti sunuyoruz.

Kulak Deldirme İşlemi Nasıl Yapılır?
Ağrısız kulak ve piercing delimi için öncelikle hastamızın isteği doğrultusunda yapılacak bölge seçilir. Yapılacak bölge steril hale getirilir ve kalem yardımı ile bölge belirlenir. Uygulama yapılacak bölge doğru şekilde soğutulması veya uyuşturulması için anestezik kremler ve spreyler kullanılır. Hastamızın küpe seçimi sonrası küpelerin küpe tabancasına geçirilmesi ve işaretlenen bölgeye uygulanarak işlem tamamlanır.

İyileşme Süreci Nasıldır?
İyileşme süreci kulak delme bölgesine ve piercing bölgesine bağlı 4-12 hafta arasında değişmektedir.

Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Kliniğimizde veya evinizde yapılan işlem hastamızın en az 1 aylık bir birey olması gerekmektedir.
  • Takılan delim küpeleri 2 hafta boyunca çıkarılmamalıdır.
  • Açık yara olduğundan yaranın ilk hafta temizliği ve dezenfeksiyon işlemine dikkat edilmelidir.
  • Bol giysiler giyilmeli ve gerekirse saçınızı o bölgeden uzak tutmanız gerekmektedir.

Evinizde, Kliniğimizde veya Steril Şartları Sağlayacağımız Her Ortamda Ağrısız Piercing ve Kulak Delme İşlemini Gerçekleştirmekteyiz.

7/24 Sağlık Hizmetleri Bizi Arayın